• Common Rail sistēma
  • Iesmidzināšanas dator vadība
  • Common Rail sūkņi
  • Rindas degvielas sūkņi
  • Sūkņi un sprauslas
  • Rotora degvielas sūkņi

Par mums, par remonta-diagnostikas centru SNE Serviss


SNE Serviss SIA Remonta-diagnostiskais centrs SNE Serviss, dibināts 2003 gadā, piedāvājam kompānijām un privātpersonām, vajadzīgo profesionālo un kvalitatīvo dīzeļ dzinēja dator diagnostiku, elektronisko un mehānisko paņēmienu.

Dīzeļu centrs SNE Serviss ir BOSCH sertificēts degvielas sistēmu remonta serviss.

Ar speciāla BOSCH dator stenda palīdzību mūsu centrs ātri veiks kļūmju analīzi tai vai citai detaļai, un piedāvās dīzeļ dzinēja remontu un kļūmju novēršanu priekš kravas automobīļiem, vieglajiem automobīļiem, spectehnikai.

Mūsdienās dīzeļ automobīļu skaits nenovēršami aug. Ievērojami mazāks degvielas patēriņš un cena salīdzinājumā ar bendzīnu, augstā izturība, neizvēlība pret degvielas kvalitati ir izšķirošie faktori par labu automobīlim kurš aprīkots ar dīzeļa dzinēju.

Tai pat laikā nesavlaicīgi un nepareizi veikta apkalpošana, dzinēja nodilums pērkot lietotu automobīli ar noskrējienu, bieži noved pie detaļu un mezglu salūzšanas vai to sabojāšanās. Un tad gan kā nedārgu ta arī luksus auto īpašniekam nākas sastapties ar diagnostikas, remonta un dīzeļ dzinēja regulēšanas nepieciešamību. Dīzeļ sistēmu remounts ko veic nesagatavoti cilvēki var ne tikai nesalabot kļūmes un defektus bet pat izvest no ierindas dārgus dzinēja agregatus un detaļas. Garantijas trūkums no tādu meistaru puses runā pats par sevi.

Mūsu meistari patstāvīgi uzlabo savas prasmes, izejot apmācību, saņem sertifikāciju, pieredzi un darbazinašanas. Mēs varam aprakstīt mūsu dīzeļu dzinēju remonta SNE Servisu ar trim vārdiem «PROFESIONĀLISMS», «KVALITĀTE», «UZTICAMĪBA».Tā kā kompānijas mērķis izņemot dzināju remonta specialistu komandu un laba apkalpošanas servisa ir nopelnīt klienta uzticību, piedavajot vajadzīgos pakalpojumus kuri atbilst klienta vajadzībām:

  • profesionala diagnostika;
  • kvalitatīvas rezerves daļas;
  • uzticams degvielas sistēmu un dzinēju remonts.

SNE Serviss SIA Remonts mūsu centrā – tā ir uzticamības ķīla, kura ir balstita ar garantijām. Kompānija iegūlda laiku un naudu, lai nodrošinātu kvalitāti, nepārtraukti kontrolējot: diagnostikas procesā, dīzeļ dzinēju vai degvielas sistēmu remontdarbu procesā, gatavā pasūtījuma nodošanas procesā. Tas notiek ne tikai standartizacijas ievērošanai bet arī lai SNE Serviss centrs vienmēr būtu informēts par klientu vēlēm un prasībām.

Regulāra mūsu klientu un partneru vajadzību izpēte, dod kompānijai iespēju ātrai jaunu risinājumu meklēšanā priekš klientiem, kas palielina kompānijas darbības robežas.

Dīzeļu dzinēju un degvielas sistēmu remonta SNE Serviss centra cenu politika, ir paredzēta cenu veidošanās piemērošanās, par remonta darbiem un kļūmju novēršanu. Tas tiek nodrošinats ar augsto procesu automatizāciju, jaunāko iekārtu efektivitāte un individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu remonta-diagnostikas dīzeļu centrs meklē ceļus tirgus paplašināšanai tāpēc patstāvīgi palielinās un uzlabojās darba atiecības un sadarbība ar dažāda profila kompānijām. Mūsu klienti ir tādas vadošās Baltijas valstu kompānījas kā:
Baltic Motors Ltd Ecolines Intrac SIA Villa SIA G4S Latvija Volvo Truck Latvija Latvijas Balzams AS Venden SIA
Un daudzas citas transporta, servisa, celtniecības un lauksaimniecības kompānījas.

Vēl viena mūsu centra īpašība – mēs izmantojam rezerves daļas, kuras ir paredzeejis izgatavotājs, atbilstoši specifikācijai, sertifikācijai un degvielas sistēmu remonta anotācijai.

Savā darbā mūsu centrs izmanto vadošo pasaules brendu iekārtas: BOSCH, SIRINI, DIESELLAND, kurām ir ISO9001 sertifikāts.

Dīzeļu centra dokumentācija


Common Rail iesmidzināšanas sistēmas diagnostikas sertifikāts Sūkņu-sprauslassistēmas diagnostikas sertifikāts Diagnostikas sertifikāts ar ESI[tronic] 2.0 Degvielas sūkņu remonta un regulēšanas sertifikāts Degvielas sūkņu remonta un regulēšanas sertifikāts BOSCH INJECTION SYSTEMS PARTNER sertifikāts Sertifikāts DENSO / DST-PC Diagnostic Sertifikāts DELPHI CR Diagnistics, Igors Isajevs Sertifikāts DELPHI CR Diagnistics, Leonids Aleksankins Sertifikāts DELPHI CR InjectorDiagnistics, Andrejs Lahmitkins Sertifikāts DELPHI CR Injector, Aleksandrs Belovs

MŪSU PRODUKCIJA
Sūknis EDC DENSO Sūknis EDC DENSO
Sprausla Common Rail CRI BOSCH Sprausla Common Rail CRI BOSCH
Mehāniskās sūknis DENSO Mehāniskās sūknis DENSO
Sprausla Common Rail DELPHI/LUCAS Sprausla Common Rail DELPHI/LUCAS
Sūknis Common Rail CP2 BOSCH Sūknis Common Rail CP2 BOSCH
Sprausla Common Rail DENSO Sprausla Common Rail DENSO
Mehāniskās sūknis BOSCH Mehāniskās sūknis BOSCH
Sprausla Common Rail CRIN BOSCH Sprausla Common Rail CRIN BOSCH
Mehāniskās sūknis DELPHI/LUCAS Mehāniskās sūknis DELPHI/LUCAS
Sprausla Common Rail PIEZO BOSCH Sprausla Common Rail PIEZO BOSCH
Mehāniskās sūknis CATERPILLAR Mehāniskās sūknis CATERPILLAR
Sprausla Common Rail SIEMENS/VDO Sprausla Common Rail SIEMENS/VDO
Sūknis Common Rail CP1 BOSCH Sūknis Common Rail CP1 BOSCH
Sprausla BOSCH Sprausla BOSCH
Sūknis Common Rail HP0 DENSO Sūknis Common Rail HP0 DENSO
Sprausla DELPHI/LUCAS Sprausla DELPHI/LUCAS
Sūknis Common Rail DFP3 DELPHI/LUCAS Sūknis Common Rail DFP3 DELPHI/LUCAS
Sūknis-sprausla DELPHI/LUCAS Sūknis-sprausla DELPHI/LUCAS
Sūknis Common Rail SIEMENS/VDO Sūknis Common Rail SIEMENS/VDO
Sprausla DENSO Sprausla DENSO
Sūknis Common Rail CP3 BOSCH Sūknis Common Rail CP3 BOSCH
Sūknis-sprausla BOSCH Sūknis-sprausla BOSCH
Sūknis Common Rail DFP1 DELPHI/LUCAS Sūknis Common Rail DFP1 DELPHI/LUCAS
Sūkņu sekcija PLD BOSCH Sūkņu sekcija PLD BOSCH
Sūknis Common Rail HP2 DENSO Sūknis Common Rail HP2 DENSO
Sūknis Common Rail HP3 DENSO Sūknis Common Rail HP3 DENSO
Sūknis-sprausla PDE BOSCH Sūknis-sprausla PDE BOSCH
Sūknis Common Rail HP4 DENSO Sūknis Common Rail HP4 DENSO
Sprausla CATERPILLAR Sprausla CATERPILLAR
Sūknis VP VR BOSCH Sūknis VP VR BOSCH
Sūknis-sprausla CATERPILLAR Sūknis-sprausla CATERPILLAR
Sūknis VP VEM BOSCH Sūknis VP VEM BOSCH